Privatumo politika

Serveris24.lt vertina jūsų privatumą ir yra įsipareigojusi apdoroti jūsų asmeninę informaciją laikantis sąžiningos informacijos praktikos bei atitinkamų duomenų apsaugos įstatymų.

Ši Privatumo politika (toliau – Politika) paaiškina ir nurodo, kokiais būdais mes, kaip duomenų valdytojas, renkame, naudojame, saugome asmeninius jūsų duomenis jums lankantis mūsų svetainėje.

Ši Politika bus taikoma tuomet, kai Serveris24.lt tvarko iš svetainės surinktą asmeninę informaciją. Prisijungdami ir naudodamiesi www.serveris24.lt (toliau – Svetainė), Jūs patvirtinate, kad su šiomis taisyklėmis susipažinote, jas suprantate ir sutinkate.

Serveris24.lt pasilieka teisę bet kada peržiūrėti ir keisti Politikos taisykles. Pakeitimai įsigalioja iš karto juos paviešinus. Stebėti ir susipažinti su Politikos taisyklių pakeitimais yra paties vartotojo atsakomybė.

Kas yra asmens duomenys?
Asmens duomenys – bet kokia informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai arba netiesiogiai nustatyta pasinaudojus tam tikrais duomenimis (pvz., vardu, pavarde, adresu, telefono numeriu ar kita).

Serveris24.lt įsipareigoja rinkti ir tvarkyti Jūsų asmens duomenis tik tada ir tiek, kiek yra būtina konkrečiams, apibrėžtam ir teisėtam tikslui įgyvendinti.

Kaip ir kokius Jūsų duomenis mes tvarkome?
Jūs pateikiate mums savo asmens duomenis ir kitą informaciją naudodamiesi Svetaine.
Serveris24.lt tvarko šiuos Jūsų asmens duomenis, kai:

  • pateikiate užsakymą per Svetainėje esančią „Paslaugų užsakymo“ formą:  identifikacinius ir kontaktinius duomenis (pvz. vardas, pavardė, adresas, el. paštas, telefono numeris ir kt.);
  • lankotės svetainėje tam tikri duomenys perduodami mums automatiškai po Jūsų apsilankymo Svetainėje: IP adresas, naudojamos internetinės naršyklės tipas bei versija, apsilankymų skaičius, peržiūrėti Svetainės puslapiai ir pan.

Ši informacija tvarkoma pagal teisėtą pagrindą ir yra naudojama tobulinant svetainės funkcijas bei turinį.

Serveris24.lt neprašo pateikti ir netvarko Jūsų specialiųjų kategorijų asmens duomenų, atskleidžiančių Jūsų rasinę ar etninę kilmę, politines pažiūras, religinius ar filosofinius įsitikinimus ar narystę profesinėse sąjungose, taip pat sveikatos duomenų arba duomenų apie Jūsų lytinį gyvenimą ir lytinę orientaciją.

Kas yra slapukai?
Slapukai (angl. Cookies) – nedideli informacijos failai, atsiųsti į Jūsų įrenginį (kompiuterį ar mobilųjį telefoną) iš Jūsų lankomų svetainių, kurie išsaugomi naršyklės nustatymuose. Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Kokius slapukus naudoja Serveris24.lt?
Interneto svetainėje naudojami slapukai padeda Jus atpažinti kaip lankytoją ir pagal Jūsų poreikius pritaikyti interneto svetainės turinį. Siekdami pagerinti svetainės funkcionalumą ir palengvinti naudojimąsi ja, naudojame tokius slapukus:

 
Slapuko pavadinimas Slapuko paskirtis Slapuko galiojimo laikas
PHPSESSID Vartotojo sesijai palaikyti Sesijos metu
_ga Informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti (Google Analytics) 2 metai
_gat Google užklausų skaičiui reguliuoti 1 diena
_gid Google stebėjimo tikslais, siekiant atskirt ir identifikuoti naudotojus 1 diena
pagead/1p-user-list/# Google slapukas skirtas atpažinti vartotoją ir rodyti tikslinės rinkodaros pasiūlymus kitose svetainėse Sesijos metu
IDE Google slapukas naudojamas registruoti vartotojo veiksmus po reklmos peržiūros arba paspaudimo su tikslu įvertinti efektyvumą ir pateikti atitinkamas reklamas 1 metai
ss Tawk.to pokalbių programos informacija Sesijos metu
TawkConnectionTime Leidžia svetainei identifikuoti lankytoją, kad būtų pritaikomas Tawk.to pokalbių programos funkcionalumas Sesijos metu
_hjAbsoluteSessionInProgress
_hjid
_hjIncludedInPageviewSample
_hjRecordingLastActivity
_hjTLDTest
hjViewportId
_hjRecordingEnabled
_hjFirstSeen
Hotjar.com statistikos programos informacija 1 diena
1 metai
1 diena
Sesijos metu
Sesijos metu
Sesijos metu
Sesijos metu
1 diena
test_cookie Doubleclick.net slapukas skirtas patikrinti ar naudotojo naršyklė palaiko slapukus 1 diena
_hey_lt_serveris24 Hey.lt statistikos programos informacija 1 metai, 7 dienos
__cfduid CloudFlare apsaugos sistemos informacija 1 metai, 30 dienų

Kaip pašalinti slapukus iš savo įrenginio?
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Serveris24.lt naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose. Kiekviena naršyklė turi skirtingą nustatymų pritaikymo metodą. Jeigu reikia, pasinaudokite savo naršyklės žinyno funkcija, kad tinkamai pasirinktumėte nustatymus.

Jei turite papildomų klausimų dėl mūsų naudojamų slapukų galite susisiekti el. paštu info@serveris24.lt

Šios nuostatos gali pakisti be atskiro pranešimo, atsižvelgiant į slapukų naudojimą reglamentuojančius teisės aktus bei visuotinai Europos Sąjungoje priimtą su slapukų naudojimu susijusią gerąją praktiką.