Domenų tikrinimas

Nauji pasiūlymai

Parduodamas domenas
www.mbrothers.lt
Parduodamas/išnuomojamas domenas
www.plaunuplaunu.lt

Domenų registravimas

Kas yra domenas ir kam jis reikalingas?
Domenas (angl. Domain) – tai interneto vardas, kuriuo lengvai pasiekiama Jūsų interneto svetainė. Panašiai kaip ir telefono numeris, kuris yra unikalus ir skirtas tik Jums. Domenas padeda internete išskirti jūsų svetainę iš visų kitų.  Interneto adresas naudojamas kartu su hostingo paslauga tam, kad interneto vartotojai galėtų pasiekti Jūsų interneto svetainę. Kitaip tariant, norint turėti interneto svetainę reikia turėti interneto vardą ir serverio talpinimo planą.

Ką dar reikėtų žinoti apie domenus?
Domenas paprastai registruojamas 1-iems metams. Praėjus minėtam laikui, jei vis dar norite naudotis domenu, turite pratęsti galiojimo laiką, priešingu atveju jis bus pašalintas iš registro ir taps viešai prieinamas registracijai. Kuriant domeną reikia atkreipti dėmesį į jo ilgį ir kokiu tikslu jį naudosite. Rekomenduojama, jog internetinio vardo ilgis būtų neilgesnis kaip 10 simbolių. Jei domeną naudosite Lietuvoje patartina naudoti *.lt galūnę, jei Europos Sąjungoje - *.eu. Vakarų rinkoje plačiausiai paplitę domenai turintys *.com, *.net.

Domenų kainos ir informacija
Neapsisprendžiate kokį domeną išsirinkti arba reikia pagalbos sugalvoti naują adresą būsimai interneto svetainei? Nedvejokite ir parašykite mums info@serveris24.lt. Mes ne tik padėsime sugalvoti geriausią variantą, bet ir sutvarkysime visus susijusius reikalus su domeno įsigijimu!
 
Domenas Registravimo mokestis
*.lt 15.99 Eur
*.eu 15.99 Eur
*.com 15.99 Eur
*.net 15.99 Eur

Kainos nurodytos be mokesčių.
Užsakymo laikotarpis - 1m. Dėl kitų šalių domenų rašykite el. paštu: info@serveris24.lt